Цього року нові винищувачі будуть у нашому небі – Зеленський

Цього року нові винищувачі будуть у нашому небі - Зеленський - INFBusiness

Фото: president.gov.ua

У п’ятницю, 1 березня, президент України Володимир Зеленський разом із прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте побував із робочим візитом у Харкові. Вони відвідали воїнів, які відновлюються після поранень. Президент подякував їм, відзначив державними нагородами. Про це глава держави заявив у своєму традиційному зверненні 1 березня.

– Разом із Марком пройшлися Харковом – місцями влучань російських ракет. Звичайні будинки розбито, зруйновано міську інфраструктуру… Важливо додати Харкову безпеки. З усіма лідерами працюємо, щоб посилити ППО і тут, і для інших наших міст. Світ має такий потенціал, і потрібна достатня спільна рішучість, щоб російський терор програв, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що є новий пакет військової підтримки для наших воїнів від Нідерландів. Вони активно допомагають Україні і з ППО, і з коаліцією F-16.

– У цьому році нові винищувачі – вони будуть у нашому небі, і цей рік маємо зробити результативним у захисті від російських керованих авіабомб, від російських літаків, від їхніх ракет, – сказав Зеленський.

Також президент зазначив, що Україна підписала з Марком Рютте двосторонню безпекову угоду між державами – безпекові гарантії, безпекове співробітництво. Це вже сьома така безпекова угода з партнерами. І  є конкретний обсяг військової підтримки на рік – 2 мільярди євро.

  • У Харкові президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте підписали двосторонню угоду про безпеку між двома країнами. Угода діятиме протягом 10 років з моменту її підписання. 
  • Україна має безпекові угоди вже із шістьма державами: Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією. Про це у соцмережах написав президент України Володимир Зеленський.

Цього року нові винищувачі будуть у нашому небі - Зеленський - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *