Депутат Олег Костюшко оприлюднив декларацію про доходи

Депутат Олег Костюшко оприлюднив декларацію про доходи - INFBusiness

Фото: facebook.com/OlegK0stiushko

Депутат Київської міськради Олег Костюшко задекларував колекцію із 34 самоварів. Про це повідомив рух “Чесно” з посиланням на декларацію політика.

– Я колекціоную самовари лише ті, які ми із сім’єю використовуємо у побуті. Мені подобається купити на блошиному ринку старий занедбаний прилад і дати йому друге життя! А ще часто думаю про господарів, які володіли цими самоварами раніше, – писав він про своє захоплення.

Олег Костюшко – прихильник антикварних виробів, 2020 року він про це написав у своїй соцмережі. Політик розповідав, що колекціонування самоварів для нього є “способом захисту від стресів”. На своєму YouTube-каналі Костюшко публікував відеоуроки, як правильно користуватись самоварами.

У декларації депутата зазначено вартість лише 17 із 34 самоварів, вона становить 480 тисяч гривень. Як пише видання “Главком”, колекція політика поповнювалася регулярно до 31 грудня протягом чотирьох років.

У 2020-му його було втретє обрано депутатом Київської міської ради від Солом’янського району.

  • 1 серпня трьом депутатам Київської міськради висунули звинувачення в ухиленні від військової служби. Четверо військовослужбовців, включаючи трьох депутатів та одного помічника депутата, не приходили на службу протягом року, оформивши відрядження до Київської військової державної адміністрації.
  • 13 липня НАБУ оголосило у розшук депутата Київської міськради Владислава Трубіцина за звинуваченням в отриманні хабара на суму 1,39 млн гривень за розміщення точок сезонної торгівлі. Прокуратура оголосила його у міжнародний розшук.

Депутат Олег Костюшко оприлюднив декларацію про доходи - INFBusiness

Фото: portal.nazk.gov.ua

Депутат Олег Костюшко оприлюднив декларацію про доходи - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *