Для терористів РФ більше немає безпеки у Чорному морі, скоро не буде у небі, – Зеленський

Для терористів РФ більше немає безпеки у Чорному морі, скоро не буде у небі, - Зеленський - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський відреагував на черговий успіх ЗСУ та знищення російського судна “Сергій Котов”. За словами президента, для російських терористів вже немає безпечних гаваней у Чорному морі і не буде безпечного простору в небі. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

– Я хочу сьогодні подякувати всім нашим воїнам, усім підрозділам, які відновлюють безпеку і контроль і в українському небі, і в нашому Чорному морі. Україна довела, на що ми здатні, на що здатна наша сила, – сказав Зеленський. – Про це говорить і кількість збитих російських військових літаків, і можливості українських воїнів щодо російського флоту. Немає вже для російських терористів безпечних гаваней у Чорному морі і не буде. І не буде для них безпечного простору в небі – за достатньої нашої української міцності. Це стосується як постачання від партнерів, так і нашого внутрішнього виробництва, – наголосив президент.

Зеленський також повідомив, що провів кілька нарад. Він заслухав звіт Мінстратегпрому щодо оборонного провадження, а також відповідної комунікації з партнерами. Також він провів нараду з міжнародним блоком уряду, Офісу з ключових проблемних питань із окремих напрямків.

  • У ніч на 5 березня спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” атакував патрульний корабель Чорноморського флоту РФ “Сергій Котов”. Внаслідок удару морськими дронами “Magura V5” російський корабель отримав пошкодження корму, правого та лівого бортів.
  • За попередніми даними, внаслідок атаки на патрульний корабель «Сергій Котов», що спричинила знищення судна, втрати серед екіпажу російських окупантів склали: 7 – безповоротних; 6 – санітарних, – розповіли в ГУР.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *