Дуда прокоментував українсько-польські відносини

Суперечка щодо збіжжя є дрібною у контексті відносин між Україною і Польщею.

7776_71937.jpg (181.83 Kb)

Вона не вплине на весь доробок співпраці між Києвом і Варшавою. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда на конгресі з відбудови України Common Future (“Спільне майбутнє”) у Познані, повідомив “Укрінформ”.

“Хочу вам сказати наступне: для мене співпраця й підтримка України має історичне значення, я кажу це з повною серйозністю. Я не вірю, що одна політично-правова суперечка може перекреслити такий капітал і доробок, який ми створили”, – заявив Дуда.

“Я не маю жодних сумнівів, що суперечка про постачання збіжжя з України на польський ринок є абсолютно дрібною частиною усіх польсько-українських відносин”, – сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада виконала майже всі вимоги, необхідні для вступу України в ЄС

Президент Польщі заявив, що це справа, яку “просто треба вирішити”.

Дуда сказав, що на “ці неприємні, часом болючі заяви” треба подивитися з “людської сторони”, адже це все відбувається у період російських бомбардувань українських міст і сіл, коли на війні гинуть українські військові.

“Це час величезних людських емоцій, політики теж є людьми”, – сказав президент Польщі.

Він закликав польський бізнес активно долучатися до процесу відбудови України і не звертати увагу на політичні суперечки, які часом з’являються у відносинах між обома країнами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *