Егмонтська група завдала рф серйозний удар

Егмонтська група підрозділів фінансової розвідки призупинила членство Росфінмоніторингу . Відтепер ця служба держави-терориста Росії не має доступу до каналу комунікації, який існує між фінансовими розвідками світу.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Про це повідомили на сайті Егмонтської групи . Там зазначили, що російський федеральний орган втратив довіру через свою позицію щодо дій і політики уряду РФ , а також обраних ним способів комунікації.

У заяві зазначено, що Егмонтська група ” залишається глибоко стурбованою руйнівними наслідками нинішньої російської військової агресії проти України та її негативним впливом на Державну службу фінансового моніторингу України”.

Група ухвалила рішення, щоб зберегти свою репутацію протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму.

“У цій системі довіра є ключовим фундаментом для будь-якої співпраці”, – йдеться у заяві.

На подію відреагував керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Він зазначив, що в такий спосіб цивілізований світ ще раз вказує Росії, що вона є країною-терористом.

“Ізоляція Росії на такому рівні – це серйозний удар по РФ як з точки зору доступу до комунікації, так і за статусом держави в цивілізованому світі. Я вдячний кожному, хто наближав це рішення, українським колегам, які працювали з партнерами для такого важливого результату” , – додав Єрмак.

Егмонтська група поєднує фінансові розвідки різних країн світу. Вона була створена у 1995 році для боротьби з незаконними фінансовими операціями. Україну ухвалили до складу організації у 2004 році. На 2021 рік група налічувала 165 членів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *