Франція підписала угоду щодо співробітництва з Україною у сфері безпеки

Франція підписала угоду щодо співробітництва з Україною у сфері безпеки - INFBusiness

Фото: скрін відео facebook.com/zelenskyy.official

Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 16 лютого, після робочої поїздки до Німеччини прилетів до Парижа для зустрічі з французьким колегою Еммануелем Макроном. У рамках зустрічі двох лідерів було підписано угоду щодо гарантій безпеки для України. Про це йшлося на прес-конференції Президента Зеленського та французького лідера Макрона.

Макрон заявив, що Франція не веде війни проти Росії, а також намагалася перешкоджати агресії держави-терориста. Президент Франції вкотре підтвердив підтримку України та додав, що рішуче налаштований зробити все, щоб Росія програла у цій війні.

– Якщо Росія розраховує, що ми втомимося – вона помиляється. Франція готова на тривалу, довгострокову підтримку України. Саме тому ми підписали угоду терміном на 10 років, яка буде дійсна, поки Україна не вступить до НАТО, – сказав Макрон.

  • Вдень у п’ятницю, 16 січня, президент України Володимир Зеленський прибув до Німеччини. У рамках візита він зустрівся з канцлером Олафом Шольцом.
  • Канцлер ФРН Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський підписали угоду про безпеку Документ закріплює німецьку підтримку для України в понад 7 мільярдів євро на поточний рік. На черзі підписання угоди про безпеку Франція та Велика Британія.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *