Кабмін розробляє новий порядок е-бронювання

Запустити процес електронного бронювання можна швидко.

8012_5b669f80f527a97320983e6267ee6434.jpg (30.61 Kb)

Кабінет міністрів розробляє новий порядок електронного бронювання військовозобовʼязаних, який передбачає залучення можливостей “Дії”. Це вже друга спроба уряду запустити цей механізм, пише Forbes з посиланням на проект постанови (не фінальна версія документа) про електронне бронювання.

Зазначається, що справедливий механізм бронювання співробітників від мобілізації є одним із ключових запитів бізнесу. З початку 2024-го в Офісі президента та Верховній Раді дискутуються щодо різних моделей економічного бронювання, які пропонують сплату певної суми грошей чи податків в обмін на бронь. Однак наразі ця концепція на паузі.

Натомість в уряді хочуть повернутися до ідеї електронного бронювання, яку мали запровадити ще восени 2023-го. В Кабміні готується механізм бронювання співробітників через портал “Дія”. Це підтвердила перший віце-премʼєр та міністр економіки Юлія Свириденко.

“Це буде швидкий і зрозумілий процес для бізнесу”, – зазначила міністр економіки.

Два співрозмовники, знайомі з концепцією, сказали виданню, що запустити процес електронного бронювання можна швидко. Але головна перепона – погодження процедури з Генштабом та Міністерством оборони.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *