Коломойський буде у СІЗО до 2 березня

Коломойський буде у СІЗО до 2 березня - INFBusiness

Фото: youtube.com/ТСН

Шевченківський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою бізнесмена Ігоря Коломойського до 2 березня. Альтернатива цьому – внесення застави, суму якої було знову зменшено – до 2 мільярдів 650 тисяч гривень. Про це пише Ліга.

– Продовжити термін утримання під вартою щодо Коломойського Ігоря Валерійовича в межах терміну досудового розслідування, тобто до 2.03.2024 року, – йдеться у повідомленні.

Прокуратура просила два місяці ув’язнення, тоді як захист наполягав на застосуванні запобіжного заходу, не пов’язаного з позбавленням волі.

Адвокати пропонували замінити утримання під вартою Ігоря Коломойського домашнім арештом з огляду на незадовільний стан здоров’я підзахисного та погіршення його стану в ізоляторі. Крім того, пропонувалася альтернатива у вигляді поруки для бізнесмена.

  • 7 грудня Ігор Коломойський оскаржив позбавлення громадянства, стверджуючи, що дізнався про це у вересні 2023 року. Верховний суд повернув позов, вимагаючи пояснень за затримку у півтора роки. Суд зазначив, що інформацію про позбавлення громадянства було широко висвітлено у ЗМІ, і обвинувачений мав знати про це раніше. Коломойському надано 10 днів для обґрунтування пропуску строку звернення до суду; інакше позов буде повернено.
  • У лютому 2023 року проведено обшук у будинку Ігоря Коломойського через розслідування махінацій в “Укртатнафті” та “Укрнафті”, включаючи розтрату на 40 млрд. грн. та ухилення від сплати митних платежів. 2 вересня суд визнав його громадянином України, але СБУ та БЕБ підозрюють у відмиванні грошей та шахрайстві, стверджуючи, що він громадянин Ізраїлю та Кіпру. У липні 2022 року передбачалося позбавлення українського громадянства.

Коломойський буде у СІЗО до 2 березня - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *