Кришування колл-центрів до кінця каденції: що відомо про аудіозапис людини з голосом, схожим на нардепа Тищенко

Кришування колл-центрів до кінця каденції: що відомо про аудіозапис людини з голосом, схожим на нардепа Тищенко

Кришування колл-центрів до кінця каденції: що відомо про аудіозапис людини з голосом, схожим на нардепа Тищенко - INFBusiness

Днями в мережі з’явились аудіозаписи розмов, на яких людина з голосом схожим на нардепа Миколу Тищенка домовляється про кришування колл-центрів.

Нагадаємо, що в липні 2023 року в ЗМІ було декілька публікацій, в яких повідомлялось, що народний депутат Микола Тищенко (виключений з партії “Слуга народу”) заявив про виявлення у столиці кол-центру, що ймовірно  працював на Росію та збирав дані про ППО та військових.

Тоді ж Микола Тищенко звинуватив іншого народного депутата Олега Семінського у відстоюванні інтересів ботоферми, яка теж, ймовірно, працювала на Росію. Сам Семінський назвав тоді цю інформацію вкидом.

Однак, якщо прослухати вищезгадані аудіозаписи, виглядає так, наче людина, чий голос записано, домовляється про кришування колл-центрів, а прикривати цію діяльність збирається допомогою ЗСУ та розбудовою дитячих таборів, в яких будуть займатися патріотичним вихованням.

Кришування колл-центрів до кінця каденції: що відомо про аудіозапис людини з голосом, схожим на нардепа Тищенко - INFBusiness

Вимоги у людини з голосом, схожим на голос нардепа Тищенка, неабиякі. Приміром, він переконує співрозмовника, “І потрібні саме великі (колл-центри), щоб воно резонансно заходило”. А себе бачить винятково парнером, постійно нагадуючи в бесіді, що йому потрібні “константи” та “рублі” (маються на увазі хабарі) щоб він міг налагодити роботу.

– “Мені потрібна велика партнерська константа” за партнерство і потім за кожний захід (візит в колл-центри) – 50 “мінут” (тисяч)”, – говорить на записі людина, чий голос схожий на депутата Тищенка. Обіцяє бути надійним партнером до кінця своєї каденції депутатом і за необхідності “не помічати” певні колл-центри.

Вочевидь партнери не оцінювали послугу так високо і запропонували всього “20 мінут”, на що людина на запису ображається, переконує, що це нормальна сума, адже він теж займається благим ділом, хоче “побудувати” батальон та влаштовувати благодійні вечері в Нью-Йорку, а також звести табори, де будуть займатись патріотичним вихованням молоді.

Але за ці послуги він і вимагає щомісячні виплати у розмірі кількох мільйонів доларів.Також чоловік, голос якого схожий на Миколу Тищенка, не приховує, що йому байдуже, з ким працювати, головне, щоб йому платили та не підставили, а він свою частину угоди виконає.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *