Кубраков розповів про те, як збираються боротися з блекаутами

Віцепрем’єр Кубраков розповів, як збираються боротися з блекаутом цієї зими

Кубраков розповів про те, як збираються боротися з блекаутами - INFBusiness

Фото: facebook.com/Ministry.for.restoration

Україна та США запускають проєкт енергетичної стійкості громад для посилення стійкості енергетичної інфраструктури України в умовах війни з Росією. Про це 8 серпня повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

– Працюємо над трьома складовими: використання вже наявної інфраструктури для розбудови малої розподіленої генерації, впровадження високоефективної когенерації (технологічний процес виробництва двох видів енергії одночасно, зокрема, електричної та теплової, – Авт.) та поступовий перехід до відновлюваних джерел енергії, — розповів віцепрем’єр з відновлення Олександр Кубраков.

Сторони домовились визначити громади для запуску пілотних проєктів найближчим часом. За словами Кубракова, задача зараз не тільки забезпечити вдале проходження опалювального сезону, але й впровадити комплексні рішення для стабільної роботи енергосистеми України у найближчі роки.

Зустріч пройшла за участі посла США в Україні Бріджит Брінк, директорки місії USAID Теодори Делл та американських експертів з питань енергетики.

Раніше Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомило, що, станом на 1 серпня, підприємства теплокомуненерго, за даними обласних адміністрацій, готові до опалювального сезону на 60%. 

30 липня президент Володимир Зеленський доручив місцевій владі готуватися до нових ударів Росії по енергетиці.

Під час опалювального сезону 2022-2023 росіяни здійснили понад 1200 атак на енергетичні об’єкти України, 43% магістральних мереж було пошкоджено.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *