Кулеба прокоментував ситуацію на кордоні з Польщею

Ситуація на кордоні з Польщею є одночасно і простою, і складною.

9930_71937.jpg (181.83 Kb)

Якщо знадобиться, Україна діятиме жорстко. Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю “Голос Америки”.

“Ситуація дуже складна і дуже проста водночас. Складна вона, бо намагаються всю відповідальність за проблеми європейських фермерів скинути на Україну”, – зазначив міністр.

“Чомусь інші країни не говорять про російське зерно, яке надходить на європейський ринок. Чомусь з ним ніхто не бореться. Чомусь ніхто не бореться з зерном з-поза Європи, яке у величезних обсягах надходить на ринок Європи. І от розкрутили одну тему, що в усьому винна Україна. І це переконання існує на рівні цих протестувальників”, – сказав Кулеба.

Зі слів міністра, перше, що потрібно почати робити урядам цих країн, – почати “чесно говорити зі своїми фермерами, що проблема набагато ширша і не треба все звалювати на Україну”.

“Ми не є, не були і не будемо якимось цапом-відбувайлом, який терпітиме всі ці безпідставні нападки. І де треба, будемо діяти жорстко, і нехай потім не ображаються, що ми проявили характер. Ми будемо жорстко захищати свої економічні інтереси. Це складна частина”, – заявив міністр.

“Ми розуміємо, що далі будуть додаткові провокації, і російські агенти цю всю історію будуть нагнітати. Тому треба тримати голову холодною і ухвалювати швидко рішення, які дозволять заспокоїти ситуацію”, – сказав Кулеба.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *