Литва не хоче бачити росіян на своїй території

Уряд Литви ухвалив рішення закрити з 1 березня прикордонні пункти пропуску на кордоні з Білоруссю “Лаворішкес” (Котлівка на білоруській стороні) та “Райгардас” (Привалка). Крім того, пасажирам поїзда, який рухається до Калінінградської області РФ через Литву, заборонять висаджуватися на своїй території.

4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

Як повідомляє “Інтерфакс”, у Білорусь продовжать працювати два пункти пропуску – “Мядинінкай” (Камінний Лог з білоруського боку) та “Шальчинінкай” (Беняконі). Влітку минулого року Литва закрила ще два прикордонні пункти – “Шумскас” та “Тверячюс”.

Уряд Литви також погодився обмежити посадку та висадку пасажирів на залізничному прикордонному пункті Кена. Аналогічна пропозиція стосується залізничного прикордонного пункту Кібартай (Чернишевське) на кордоні Литви з Калінінградською областю РФ. Це рішення прийняте, оскільки на цих пропускних пунктах у Литві висаджуються люди, які прямують транзитними поїздами до Калінінградської області і мають візи країн Євросоюзу.

Раніше Міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте заявила, що в Кені висаджуються або сідають на потяги близько 13 тис. осіб на рік. Крім того, литовський уряд прийняв рішення припинити проїзд пішоходів та велосипедистів через пункти пропуску “Мядинінкай” та “Шальчинінкай”, а також поступово скоротити кількість дозволів, що видаються білоруським та литовським перевізникам, які здійснюють регулярні міжнародні пасажирські перевезення автобусами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *