Майно російського генерал-полковника Валерія Капашина на Полтавщині на понад 1 млрд грн арештували

На Полтавщині арештували особняк дочки генерала РФ, яка втекла напередодні вторгнення

Майно російського генерал-полковника Валерія Капашина на Полтавщині на понад 1 млрд грн арештували - INFBusiness

Фото: gp.gov.ua

Майно російського генерал-полковника Валерія Капашина на Полтавщині на понад 1 млрд грн арештували. Вирішується питання щодо подальшої націоналізації на користь України арештованого майна. Про це 21 серпня повідомили СБУ та Офіс генпрокурора.

– За матеріалами Служби безпеки арештовано українське майно російського генерал-полковника Валерія Капашина – начальника федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї при міністерстві промисловості та торгівлі рф, — повідомили в СБУ.

До списку заблокованих активів увійшли будинок, готелі та ресторани преміум класу, а також офісні й торговельно-розважальні центри. Майно було оформлено на доньку і зятя Капашина, які напередодні повномасштабного вторгнення виїхали в Росію і отримали громадянство країни-агресора.

Майно Валерія Капашина заарештували у межах кримінального провадження, розпочатого за статтями про пособництво державі-агресору та фінансування тероризму. За даними слідства, рідні Капашина використовували прибутки свого бізнесу для фінансування інвестиційних проєктів у Росії й тимчасово окупованому Донбасі.

У квітні 2022 року прессекретар ДБР у Полтаві Олександр Білка розповів місцевим ЗМІ, що майно Валерія Капашина планують арештувати. Зятем російського генерал-полковника є Лев Верига, якому належать ТЦ «Злато місто», готель «Алея гранд», ресторани «Лілея», «Раффінато», «Козачка», бар «Нега», кафе-бар «Європа», ресторан «Каштанова алея», спа-салон «Лотос» тощо, частина з яких наразі закрита або законсервована. Дачний комплекс, офіційно оформлений на доньку Капашина, знаходиться у Терешках під Полтавою. На початку березня 2022 року член територіальної оборони Віталій Сороковий заявив, що в особняку розмістили дітей-переселенців.

Валерій Капашин народився у селі Рунівщина Полтавського району Полтавської області та закінчив Саратовське військове училище хімзахисту. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *