Масі Найєм пояснив свої слова про загрозу втратити державу до травня

Масі Найєм пояснив свої слова про загрозу втратити державу до травня - INFBusiness

Фото: facebook.com/MasiNayyem

Адвокат та військовослужбовець Масі Найєм здивований реакцією на своє інтерв’ю, в якому він попередив про риск програти війну, якщо нічого не зміниться. У своєму фейсбуці він заявив, що очевидна для нього “база” чомусь тиражується телеграм-каналами як сенсація.

– Скажу для тих, хто намагається подати мої слова в контексті “зради”: це не фантазії, а реальний ризик, який нас чекає, якщо ми не отримаємо озброєння від партнерів, макрофінансову допомогу нашому бюджету і – найважливіше! – мобілізацію і ротацію підрозділів, які вже два роки без передиху живуть на лінії зіткнення, – написав Найєм.

Юрист додав, що “багатьом незручно це чути і складно тверезіти”, та перепросив, “що потурбував”.

Чотири дні тому на Deutsche Welle вийшло інтерв’ю Масі Найєма. 26 лютого ЗМІ та телеграм-канали почати цитувати його. Зокрема, військовослужбовець сказав, що до травня українці можуть втратити державу, якщо не подорослішають. За словами Найєма, наразі не стоїть питання про мобілізацію тільки мотивованих людей. У разі програшу війни українцям доведеться жити під російською окупацією або втікати до Польщі, де висипають українське зерно.

Масі Найєм пояснив свої слова про загрозу втратити державу до травня - INFBusiness

Фото: facebook.com/MasiNayyem

  • У червні 2022 року засновника юридичної компанії “Міллер” Масі Найєма було поранено на фронті, внаслідок чого він втратив око.
  • У січні 2023-го внаслідок російського ракетного удару по Києву було пошкоджено квартиру Масі Найєма, а також його автомобіль.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *