Матір Навального заявила, що їй таємно показали тіло сина, але не віддали

Матір Навального заявила, що їй таємно показали тіло сина, але не віддали - INFBusiness

Фото: Скріншот/YouTube

Матері російського опозиціонера Олексія Навального Людмилу таємно відвозили до моргу та показали тіло сина. Російська влада не хоче влаштувати публічне прощання з політиком. Про це Людмила Навальна повідомила на YouTube.

– 21 лютого ввечері вони таємно відвезли мене до моргу, де показали тіло Олексія. Слідчі стверджують, що вже відомі причини смерті та готові всі медичні та юридичні документи…] Вони шантажують мене, ставлять мені умови — де, коли і як має бути похований Олексій. Це незаконно… Вони хочуть, щоби це було зроблено таємно, без прощання. Вони хочуть привести мене на околицю цвинтаря до свіжої могили і сказати: “Ось тут лежить ваш син”. Я на це не погоджуюся. Я хочу, щоб і у вас, кому Олексій дорогий, для кого його смерть стала особистою трагедією, була можливість з ним попрощатися, – розповіла вона.

Матір політика повідомила, що, згідно із законом, тіло їй мали віддати одразу, але цього досі не сталося.

  • 16 лютого Управління ФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу повідомило про смерть Олексія Навального, якого було ув’язнено у виправній колонії № 3 у селищі Харп.
  • 17 лютого прессекретар Олексія Навального Кіра Ярмиш підтвердила його смерть та повідомила, що його тіло знаходиться у морзі міста Салехард.
  • 19 лютого вдова Олексія Навального Юлія заявила, що збирається йти в політику, щоб продовжити справу свого чоловіка, хоч і не планувала цього раніше.

Матір Навального заявила, що їй таємно показали тіло сина, але не віддали - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *