Міністр юстиції Малюська відреагував на стеження СБУ за журналістами Bihus.Info

Міністр юстиції Малюська відреагував на стеження СБУ за журналістами Bihus.Info - INFBusiness

Фото: youtube.com/@BIHUSinfo

Міністр юстиції України Денис Малюська висловився за посилення контролю за спецслужбами через інформацію про те, що за Bihus.Info стежила СБУ. Розслідування журналістів міністр прокоментував у своєму фейсбуці.

– За Законом про СБУ контроль над спецслужбою здійснюють ВРУ, Президент та прокуратура. Президент перший крок зробив раніше, звільнивши керівника департаменту. Думаю потрібна оперативна реакція і комунікація УСІХ гілок влади. Нам потрібно більше контролю за діями спецслужб всередині країни, – написав він.

Увечері 5 лютого проєкт Bihus.Info опублікував розслідування, згідно з яким за членами команди стежили співробітники Департаменту захисту національної державності СБУ. Зокрема, наприкінці грудня вони встановили камери в номерах етнокомплексу “Українське село” під Києвом, де в журналістів був корпоратив. 

  • 1 лютого, до виходу сюжету Bihus.Info, СБУ повідомила, що президентом Володимиром Зеленським було звільнено керівника Департаменту захисту національної державності СБУ Романа Семенченка.
  • 16 січня у мережу злили відео, де оператори проєкту розслідувань Bihus.Info вживають наркотики. Засновник проєкту Денис Бігус оголосив про їхнє звільнення.

Міністр юстиції Малюська відреагував на стеження СБУ за журналістами Bihus.Info - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *