Міністр у справах ветеранів Лапутіна подала заяву про відставку

Міністр у справах ветеранів Лапутіна подала заяву про відставку - INFBusiness

Фото: Вікіпедія

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна подала заяву про відставку з посади. Ця заява вже надійшла до Верховної Ради, повідомив речник парламенту Руслан Стефанчук у Facebook.

– До Верховної Ради надійшла заява від Юлії Лапутіної про відставку з посади міністра у справах ветеранів України, – написав Стефанчук. – Заяву Лапутіної розглянуть на найближчому пленарному засіданні Ради.

Лапутіна народилася 1967 року в Києві. Вона здобула психологічну та педагогічну освіту. З 1992 року почала працювати у Службі безпеки України, була оперуповноваженим підрозділу контррозвідки. Згодом служила старшим офіцером у Центрі спеціальних операцій “А” СБУ. 25 березня 2020 року отримала звання генерал-майора та стала другою жінкою-генералом в історії незалежної України. А в грудні 2020 року її призначили міністром у справах ветеранів України.

  • Верховна Рада України на засіданні 18 грудня підтримала призначення Юлії Лапутіної міністром у справах ветеранів замість Сергія Бессараба, який пішов у відставку. За таке рішення проголосували 248 депутатів. Після голосування Юлія Лапутіна склала присягу з трибуни Верховної Ради.
  • Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що роздумує над тим, щоб замінити низку керівників вищої ланки. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *