Міноборони України розробляє антитепловізійну накидку

Міноборони України розробляє антитепловізійну накидку - INFBusiness

Фото: mil.gov.ua

У Збройних силах України розробляють антитепловізійне пончо. Про це 19 лютого повідомило Міністерство оборони України.

– У Центральному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення розробляють антитепловізійне пончо (накидку). Очікується, що воно поглинатиме інфрачервоне випромінювання. У разі успішного завершення розробок цей виріб допоможе українським військовим залишатися непомітними для ворожих тепловізорів та приладів нічного бачення, – йдеться на сайті відомства. 

Наразі у Центральному управлінні тестують п’ять зразків тканин. Матеріали для виготовлення тканини антитепловізійної накидки повинні бути гнучкими та стійкими до навколишнього середовища, атмосферних опадів, не вигорати на сонці, мати маскувальні властивості на місцевості. 

– Специфіка в тому, що нам необхідно створити матеріал, який поглинатиме інфрачервоне випромінювання та матиме низьку теплопровідність. Наша мета – якомога надійніше замаскувати військових і техніку від ворога, – зауважив заступник міністра оборони Віталій Половенко. 

Загалом від початку року в Центральному управлінні затвердили шість удосконалених зразків одягу – зимові рукавички, куртки, утеплені штани, термобілизну та футболки, додали у Міністерстві оборони України.

Міноборони України розробляє антитепловізійну накидку - INFBusiness

Фото: mil.gov.ua

  • 12 лютого у Львові відкрили перший в Україні Центр рекрутингу для армії.
  • 2 листопада Міноборони закупило для другої лінії оборони мобільні казарми з душовими та пральнями.
  • 22 жовтня Міноборони поставило на забезпечення в ЗСУ жіночу білизну, яка пройшла всі необхідні випробування у підрозділах. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *