На Донеччині загинув пілот-винищувач Андрій Ткаченко

На Донеччині загинув пілот-винищувач Андрій Ткаченко - INFBusiness

Фото: facebook.com/serdukus

У Донецькій області 8 березня загинув пілот Андрій Ткаченко. Про це 10 березня повідомили на сторінці “Самбірський Пласт” у фейсбуці.

– Майор Андрій Ткаченко загинув у небі Донеччини 8 березня 2024 року, виконуючи чергове бойове завдання. У смутку залишилися батьки, старший брат Віталій, дружина Леся і її батьки Євгеній та Галина Гудими, шестирічний син Марко та вся велика родина, – сказано в дописі.

Після повномасштабного вторгнення Росії місцем виконання бойових завдань для пілота став схід та південь України. Поховання відбудеться в Івано-Франківську, де Андрій Ткаченко проживав зі сім’єю. 

Андрію Ткаченку було 33 роки, він народився 10 грудня 1990 року. Навчався у Самбірській початковій школі № 2 та Самбірській гімназії, яку закінчив у 2008 році. У тому же році став курсантом Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, навчання в якому завершив у 2012-му.

Перші самостійні польоти на літаку Л-39 здійснив у жовтні 2009 року. З початком війни у 2014 році виконував бойові завдання під час АТО й ООС. 

  • 7 лютого під час бойового завдання загинув український льотчик Су-25 Владислав Риков.
  • 25 серпня на Житомирщині зіткнулися два навчально-бойові літаки L-39 – загинули льотчики Андрій Пільщиков, В’ячеслав Мінка та Сергій Проказін.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *