На кордоні з Угорщиною відкрито новий митний термінал

На кордоні з Угорщиною відкрито новий митний термінал - INFBusiness

Фото: facebook.com/ZAKcustomsUA

У Закарпатській області відкрито новий митний термінал з метою забезпечення належних умов митного оформлення товарів. Про це повідомила Закарпатська митна служба.

– Новий митний термінал відкритий з метою забезпечення належних умов для митного оформлення товарів. Цей термінал, розташований у сервісній зоні «Тиса», — йдеться у повідомленні.

Термінал дозволяє проводити всі необхідні процедури щодо митних та транспортних вимог на місці прибуття без оформлення від’їзду. Робочий час терміналу з 09:00 до 21:00. Місткість терміналу – 250-300 транспортних засобів. Термінал також забезпечений усіма потрібними зручностями, включаючи кафе. Це надає додаткові можливості розробки логістичних маршрутів після оформлення вантажних перевезень.

  • 9 лютого угорські фермери розпочали протест біля пункту пропуску “Захонь” на кордоні з Україною, вимагаючи розповсюдження на імпортовану продукцію правил Євросоюзу. Вони висловили невдоволення тим, що на їхню думку Україна продає ГМО-продукти в ЄС.
  • 29 січня Кулеба сказав, що Україна та Угорщина працюють над остаточним вирішенням спору про права національних меншин. Буде створено комісію під керівництвом МЗС для вироблення конкретних рішень із спірних питань. Країни прагнуть двостороннього врегулювання проблеми.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *