На Львівщині депутатам на сесії вручили повістки

На Львівщині депутатам на сесії вручили повістки - INFBusiness

Фото: скрін відео facebook.com/echo80100

Під час засідання сесії Червоноградської міської ради (Львівська область) 25 січня представники ТЦК вручили повістки депутатам. Про це повідомляє “Ехо Червонограда”. Запрошення на проходження ВЛК отримали 7 депутатів.

Як зазначив на початку засідання сесії представник ТЦК та СП, більшість місцевих депутатів вже побували у військкоматі та пройшли військово-лікарняну комісію. Проте ще є 10 обранців, які вперто цього уникають. Тож повістки їм вручили особисто у сесійній залі, але не всім.

Судячи із відео, депутати без ентузіазму сприйняли “акцію”. Дехто почав обурюватися, що, мовляв, не може бути мобілізованим з певних причин. Врешті, хоч і всупереч бажанню,, але прийняли запрошення з’явитися до ТЦК.

  • Запрошення 26 січня відвідати військкомат отримали: Войтович Андрій, Кашуба Володимир, Кудрик Іван, Лапець Михайло, Остапюк Петро, Пущик Мирослав та Шеремета Олег. Ще трьом обранцям повістки не змогли вручити, бо їх не було у залі. Це Гаманюк Віталій, Риндик Віталій та Шевчук Григорій.
  • У липні минулого року на початку засідання сесії Львівської облради депутати отримали повістки. Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод згодом повідомив, що повістки отримали 34 депутати-чоловіки.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *