На Закарпаття прибула президентка Угорщини Каталін Новак

На Закарпаття прибула президентка Угорщини Каталін Новак

На Закарпаття прибула президентка Угорщини Каталін Новак - INFBusiness

Фото: t.me/PressZakrada

На Закарпаття прибула президентка Угорщини Каталін Новак. Про це 22 серпня повідомив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

– Закарпаття відвідала президентка Угорщини Каталін Новак. Під час зустрічі обговорили низку питань, які турбують закарпатців. Коротко розповів про ситуацію в регіоні, а також проєкти, які плануємо реалізувати найближчим часом, — написав він у своєму фейсбуці.

Чубірко додав, що в особі Каталін Новак ми маємо нашого союзника в Угорщині, який підтримує Україну у прагненні вибороти незалежність і суверенітет. Важливо, щоб офіційний Будапешт змінив свою політику відносно Києва. Голова Закарпатської обласної ради зазначив, що Каталін Новак візьме участь у саміті «Кримська платформа», який відбудеться у Києві 23 серпня.

Каталін Новак повідомила у своєму фейсбуці, що перебуває у місті Берегове на кордоні з Угорщиною. Закарпатська обласна рада повідомила, що у програмі перебування Каталін Новак на Закарпатті — участь в екуменічному богослужінні католицького храму в Берегові, зустріч з місцевими угорськими політичними, церковними та освітніми керівниками, сім’єю одного із загиблих на війні військовослужбовця та дітьми з багатодітних родин.

Угорські ЗМІ у липні повідомили про те, що Каталін Новак відвідає Закарпаття і Київ у серпні. Новак — перша жінка, яка обіймає пост президента Угорщини, а також наймолодша на цій посаді в історії, вона обрана у віці 44 років. Востаннє Каталін Новак зустрічалась з президентом Володимиром Зеленським у листопаді 2022 року, коли прибула до України у супроводі прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького та прем’єр-міністра Бельгії Александра Де Кроо. Це був візит найвищого рівня з боку Угорщини до Києва з початку повномасштабної війни.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *