Никифоров показав сурових прифронтових котів, які прийшли на інтерв’ю Зеленського виданню FoxNews

Никифоров показав сурових прифронтових котів, які прийшли на інтерв’ю Зеленського виданню FoxNews - INFBusiness

Фото: instagram.com/stories/sergii.nykyforov

Спілкування президента України Володимира Зеленського з американським журналістом Бретом Баєром у Харківській області проходило в ангарі. У стелі над президентом зіяла дірка, а поряд ходили «сурові прифронтові котики». Це можна побачити з відео, опублікованих прессекретарем Зеленського Сергієм Никифоровим.

Він опублікував декілька моментів з інтерв’ю. На першому камера підіймається над президентом і показує стелю, пробиту російським снарядом. Також у ролику видно камуфляжні сітки та дрова, якими воїни ЗСУ обігріваються у холодні дні та ночі.

Никифоров показав сурових прифронтових котів, які прийшли на інтерв’ю Зеленського виданню FoxNews - INFBusiness

Володимир Зеленський під час інтерв’ю. Фото: instagram.com/stories/sergii.nykyforov

В інших відео присутні коти. Один з них вирішив «перевірити» хід розмови та провід мікрофона у Володимира Зеленського, інший споглядав за розмовою, сидячи на дровах.

  • Це перше інтерв’ю президента на передовій. Поговорили про  дебати в Конгресі щодо фінансової допомоги Україні, річницю повномасштабної війни в Україні та відхід українських військ з Авдіївки. 
  • Президент під час розмови розповів, чому Валерій Залужний був звільнений з посади головнокомандувача, а також запросив Байдена і Трампа в Україну – щоб побачити війну «на свої очі». 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *