Окупаційна влада заявила про третій удар по Чонгарському мосту

Окупаційна “влада” заявила про третій удар по Чонгарському мосту (оновлено)

Окупаційна влада заявила про третій удар по Чонгарському мосту - INFBusiness

Фото: t.me/SALDO_VGA

Окупаційна “влада” Криму та захопленої частини Херсонської області заявила про новий ракетний удар по Чонгарському мосту. Так званий “глава республіки Крим” Сергій Аксьонов повідомив у своєму телеграм-каналі про пошкодження дорожнього полотна автомобільного мосту.

– Ворогом було завдано ракетного удару в районі Чонгарського мосту на півночі Криму. Одне влучення, частина ракет збита силами ППО. Є пошкодження дорожнього полотна автомобільного мосту, ремонтні роботи вже розпочинаються. Жертв немає, – заявив він.

Колаборант Володимир Сальдо, який називає себе “вріо губернатора Херсонської області”, опублікував дві фотографії. За його словами, Чонгарський міст обстріляли “натовськими ракетами Storm Shadow”.

У коментарі російському державному телеканалу «Росія 24» Сальдо заявив, що на Чонгарському мосту є три пробоїни. Також він заявив про обстріл ще одного мосту — через протоку Тонкий, що з’єднує Генічеськ та Арабатську стрілку. На ньому нібито поранено водія легкової машини. Усього Сальдо нарахував 12 ракет Storm Shadow, з них дев’ять нібито збиті.

Підконтрольний Росії “Мінтранс Криму” повідомив про зміни у русі. Роботу пропускного пункту Джанкой припинено. Через ПП Перекоп направили вантажні машини, а через Армянськ – легкові автомобілі та рейсові автобуси.

Це третій удар по Чонгарському мосту. Вперше його пошкодили 22 червня, а згодом 29 липня.

Окупаційна влада заявила про третій удар по Чонгарському мосту - INFBusiness

Окупаційна влада заявила про третій удар по Чонгарському мосту - INFBusiness

Фото: t.me/SALDO_VGA

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *