Олена Зеленська висловила свою позицію щодо повернення українців з-за кордону

Олена Зеленська висловила свою позицію щодо повернення українців з-за кордону - INFBusiness

Фото: youtube.com/скріншот

Примушувати біженців повертатися в Україну було б неправильно, їм нікуди повернутись, бо у більшості з них будинки зруйновані. Про це заявила дружина президента України Олена Зеленська в інтерв’ю проєкту “Ти як?”.

– Це неправильно – змушувати людей повертатися, коли їм нема куди повернутися. Давайте будемо чесними. Більшість наших вимушених переселенців не може повернутися додому, бо їхній будинок знищено. Тому я впевнена, що демократичні країни не робитимуть різких рухів. Це наші партнери, це країни, які підтримують нас. І я думаю, що не треба хвилюватись через те, що будуть якісь недружні для України дії, — сказала перша леді України.

Вона зазначила, що люди хотіли врятувати своїх дітей, тому що врятувати дитину – це завдання кожного з батьків.

Зеленська відмітила, є мрія, щоб усі повернулися – це, звичайно, мрія, але для цього потрібний спокій, мир, відновлення, і щоб кожен був упевнений, що діти будуть у безпеці.

  • 30 січня депутат нідерландської партії BBB Мона Кейзер запропонувала спрямовувати українських біженців на захід України, вважаючи цю частину країни відносно стабільною.
  • 24 січня Politico із посиланням на свої джерела у дипколах ЄС писало про те, що Україна нібито наполягає на тому, щоб нові правила ЄС стимулювали повернення біженців додому.
  • З 1 березня в Україні скоротять виплати внутрішнім переселенцям. До цієї дати виплати продовжено, але після майже половина переселенців залежатиме лише від власних ресурсів. 
  •  Журналісти KP.UA писали  про те, наскільки реально «відібрати та розділити» гроші біженців.

Олена Зеленська висловила свою позицію щодо повернення українців з-за кордону - INFBusiness

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *