Оплату за паркування у Києві тимчасово скасовано

Оплату за паркування у Києві тимчасово скасовано - INFBusiness

Фото: dev.ua

Оплату паркування на майданчиках КП “Київтранспарксервіс” призупинено через юридичні процедури з оновлення договорів. На цьому наголосив голова Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

– Суд підтвердив рішення про визнання недійсними тарифів на платне паркування, які були затверджені міською адміністрацією Києва. Це рішення означає, що попередні тарифи визнані протизаконними та скасовані, – повідомив він.

Чиновник нагадав, що 13 жовтня 2023 року тимчасова адміністративна колегія АМКУ встановила завищені ціни на паркування у Києві. “Київтранспарксервіс” було оштрафовано на 6,6 мільйона гривень за порушення конкурентного законодавства.

Колегія визнала, що КП “Київтранспарксервіс” скористалося своїм монопольним становищем для формування вартості паркування. Також варто зазначити, що це не перше порушення компанії на цьому ринку. Раніше її було оштрафовано за стягнення додаткових платежів та інші порушення.

  • З 24 липня у Києві повернули плату за паркування на муніципальних майданчиках.
  • 21 листопада влада міста Харков ухвалила рішення включити до проєкту бюджету на 2024 рік фінансування для підтримки безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Це включає безкоштовний проїзд на метро, ​​трамваях, тролейбусах та автобусах.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *