Падіння Іл-76 у Білгородській області – Зеленський скасував регіональну поїздку

Падіння Іл-76 у Білгородській області - Зеленський скасував регіональну поїздку - INFBusiness

Фото: t.me/FastFocus

Після аварії російського літака Іл-76, який 24 січня впав у Білгородській області РФ, президент України Володимир Зеленський вніс зміни у заплановані заходи, зокрема по регіональній поїздці. Про це повідомляють агенції УНІАН, РБК-Україна та «Суспільне» з посиланням на джерела в Офісі президента та обласних військових адміністраціях.

Повідомляється, що в планах президента України  була поїздка до центральних областей. Також президент “заборонив призначати на завтра зустрічі для привітань із днем народження” (сьогодні Володимиру Зеленському виповнюється 46 років).

Сам президент у своєму щоденному зверненні до українського народу заявив, що росіяни «грають із життями українських полонених, з почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства».

 – Викликав Умєрова, Залужного, Шапталу, Буданова та Малюка – доповіли щодо ситуації з літаком та обміном. Очевидно, що росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства. Потрібно встановити всі чіткі факти. Настільки, наскільки це можливо, враховуючи, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що головним словом наразі є «факти».

– Заслухав Головкома та Генштаб щодо застосування Повітряних сил. ГУР займається зʼясуванням долі всіх полонених. Служба безпеки України розслідує всі обставини. І я дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів щодо наявних даних в України. Наша держава буде наполягати на міжнародному розслідуванні, – додав він.

  • Російський військово-транспортний літак Іл-76 зазнав аварії в Білгородській області 24 січня. Росія стверджує, що на борту літака нібито було 65 полонених українських військовослужбовців.
  • ГУР МОУ заявило, що 24 січня був запланований обмін полоненими з Росією, але він не відбувся. Достовірних даних про те, чи були на борту українські воїни, наразі немає. 
  • Проєкт “Схеми” оприлюднив прізвища членів екіпажу Іл-76. Журналісти отримали список екіпажу з шести осіб, які мали супроводжувати цей політ, і верифікували їхні посади та приналежність до військової авіації. Родичі підтвердили загибель трьох із них. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *