Партія Качинського оголосила себе переможцем місцевих виборів у Польщі

Партія Качинського оголосила себе переможцем місцевих виборів у Польщі - INFBusiness

Фото: Славомір Камінські/Agencja Wyborcza.pl через REUTERS

Партія «Право і справедливість» Ярослава Качинського оголосила себе переможцем місцевих виборів у Польщі. Про це повідомило польське видання Wprost. За даними екзитполу, проведеного Ipsos, партія “Право і справедливість” набрала 33,7% голосів, а “Громадянська коаліція” посіла друге місце з 31,9%. Офіційні результати місцевих виборів оприлюднять у вівторок.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск так само заявив про рекордну перемогу своєї політичної сили у містах. Він також визнав низькі результати “Громадянської коаліції” на сході Польщі та у сільській місцевості, але закликав не скаржитися, а “розпочати роботу”.

Мер Варшави Рафал Тшасковський переобрався на другий термін у першому турі. За даними екзитполу, за кандидата “Громадянської коаліції” проголосували 59,8% виборців. За словами Дональда Туска, перемога Тшасковського та переобрання Александри Дулькевич у Гданську закріпили перемогу “Громадянської коаліції” на парламентських виборах у Польщі у жовтні. У Вроцлаві та Познані відбудеться другий тур виборів. Він пройде за два тижні – у неділю, 21 квітня.

Kochani, mamy to! Dziękuję, Warszawo! pic.twitter.com/LXtUz53WFs

— Rafał Trzaskowski (@trzaskowski_) April 7, 2024

Drużyna. Dziękuję! ❤️ #poprostuWarszawa pic.twitter.com/hRwQVh9CIw

— Rafał Trzaskowski (@trzaskowski_) April 7, 2024

  • Новий прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск та його уряд склали присягу у грудні 2023 року. Голова партії “Громадянська платформа” прийшов до влади після перемоги політичної сили на парламентських виборах у жовтні. Президент Польщі Анджей Дуда є представником партії “Право і справедливість”.
  • 31 березня політична сила президента Реджепа Тайїпа Ердогана “Партія справедливості та розвитку” програла на муніципальних виборах у Туреччині.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *