Польща планує посилити перевірки на кордоні з Україною

Польська влада планує посилити контроль на кордоні з Україною. Зокрема, планують активізувати перевірки товарів, які їдуть з нашої країни.

5851_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

Про це йдеться в Twitter Міністерства сільського господарства та сільського розвитку Польщі. Польський міністр Чеслав Секерський провів перевірки на прикордонному пункту пропуску “Медика” та “Корчова”, а також анонсував посилення контролю та більшу активізацію перевірок.

“Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства”, – зазначили в міністерстві.

Також заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак інспектує прикордонні пункти. Він зазначив, що наглядає за перевірками сільгосптоварів, які ввозяться з України.

Нагадаємо, раніше уряд Польщі зміг отримати від Європейського Союзу (ЄС) поступку в боротьбі за обмеження експорту продовольства з України. У Брюсселі пообіцяли запровадити “запобіжні заходи”, що дозволять блокувати продовольство з нашої держави.

На такий крок підуть у випадку, якщо виникне загроза падіння цін у Польщі та інших сусідніх країнах, заявив комісар із питань торгівлі ЄС Валдіса Домбровскіса. Він додав, що найбільший вплив експорту української сільськогосподарської продукції відчувають найближчі країни-сусіди України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *