Польська поліція розслідує варварство з українським зерном

Посольство і генеральне консульство України в Любліні невідкладно звернулося до польської поліції з вимогою відкрити справу за фактом дій польських фермерів, які розсипали зерно з українських опломбованих вантажівок, що рухалися транзитом до Литви. Про це повідомив у Facebook посол України в Польщі Василь Зварич.

4316_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

Він назвав вказану подію “ганебним злочином” і додав, що польська поліція вже відкрила провадження і розпочала необхідні процедури.

“Українські дипломати перебувають на прямому звʼязку з водіями зазначених вантажівок. Такі методи протестувальників не повинні толеруватися в європейській цивілізованій країні, не кажучи вже про моральну сторону цієї провокації. Тому ми вимагаємо знайти і притягнути винних до відповідальності”, – вказав дипломат.

За його словами, польські органи влади мали б рішуче відреагувати в правовому полі “на цей ганебний і образливий для українців і більшості поляків злочин і не дозволити подібних варварських дій в майбутньому”.

Блокада на кордоні
Польські фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк, який триватиме до 10 березня. 12 лютого вранці польські аграрії заблокували ще два пункти пропуску та поновили блокування на напрямку пунктів пропуску “Медика – Шегині”. Ближче до обіду, за даними ДПСУ, блокаду кордону посили.

Днем раніше, 11 лютого, перед пунктом пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на українсько-польському кордоні, польські фермери висипали зерно з кількох українських фур. Блокувальники зрізали пломби з вантажівок з допомогою болгарки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *