Президент Польщі хоче зустрітися їз Зеленським сам-на-сам

Президент Польщі Анджей Дуда закликав шукати “золоту середину” у зерновій суперечці з Україною. Він також заявив, що готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським тет-а-тет.

7776_71937.jpg (181.83 Kb)

Про це польський лідер розповів в інтерв’ю телеканалу TV24. За словами Дуди, українська сторона має “зрозуміти позицію Польщі”.

“Потрібно знайти золоту середину і якось вирішити цю проблему… Обидві сторони повинні зрозуміти себе”, – сказав він.

Президент Польщі також додав, що “не може обрушити власний ринок”.

Водночас він готовий зустрітися із Зеленським, “як тільки така можливість з’явиться”.

“Я обов’язково буду з ним розмовляти, але ми точно не говоритимемо перед камерами. Ми розмовлятимемо так, як багато разів говорили – віч-на-віч, як розмовляють один з одним два друга, які хочуть вирішити різні складні ситуації”, – пояснив Дуда.

Президент Польщі додав, що “не потрібно підвищувати градус емоцій” . Він наголосив, що зернова суперечка стосується дуже невеликого відрізку українсько-польських відносин”.

“Давайте не дозволимо, щоб це вплинуло на ціле, тому що для цього немає жодних підстав, від цього виграють лише інші”, – резюмував Дуда.

Польща після рішення Єврокомісії скасувати заборону на експорт українського зерна до Польщі, Угорщини та Словаччини ухвалила рішення про одноосібну заборону . Це порушує внутрішні правила ЄС.

На тлі суперечок про імпорт українського зерна президент Польщі Анджей Дуда закликав Київ пам’ятати про надану допомогу та порівняв Україну з потопаючим. Він заявив, що у питанні сільгосппродукції твердо захищатиме інтереси польських фермерів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *