Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію у першому читанні

Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію у першому читанні - INFBusiness

Фото: t.me/irynagerashchenko

Верховна Рада ухвалила оновлений урядовий законопроєкт про мобілізацію у першому читанні. Про це повідомили народні депутати Олексій Гончаренко, Ярослав Железняк та Ірина Геращенко у своїх телеграм-каналах. “За” проголосували 243 народні депутати. Законопроєкт у парламенті презентував міністр оборони Рустем Умєров.

Опозиційні парламентарі зазначили, що не голосували за законопроєкт. Ухвалити оновлений урядовий законопроєкт про мобілізацію у другому читанні можуть наприкінці лютого.

– Далі внесення правок 14 днів до 21 лютого і далі друге читання. Тобто найбільш ймовірно буде прийнято законопроект в цілому в останній тиждень лютого, підписаний на початку березня і вступить в силу через місяць, тобто у квітні, – написав Железняк.

Голосування по фракціях:

СН – 178

ЕС – 0

Батьківщина – 0

Платформа за життя та мир – 17

За майбутнє – 7

Голос – 3

Довіра – 18

Відновлення України – 12

Позафракційні – 8

Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію у першому читанні - INFBusiness

Рада ухвалила законопроєкт про мобілізацію у першому читанні. Фото: t.me/yzheleznyak

  • 30 січня Кабмін зареєстрував у Верховній Раді оновлений законопроєкт щодо мобілізації. Попередній документ уряду зняли з розгляду парламенту.
  • 6 лютого уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що нарахував у законопроєкті про мобілізацію п’ять норм, що суперечать Конституції.
  • 5 лютого Європейська бізнес асоціація заявила, що законопроєкт про мобілізацію в редакції, що діє, паралізує економіку України.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *