РФ готується до масштабного наступу, потрібен великий резерв, щоб його зірвати, – Зеленський

РФ готується до масштабного наступу, потрібен великий резерв, щоб його зірвати, - Зеленський - INFBusiness

Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Росія готується до масштабного контрнаступу і до 1 червня хоче мобілізувати 300 тисяч людей. А тому Україна має підготувати значний особовий склад та резерв військових для того, щоб зривати контрнаступні дії ворога. Про це розповів президент Володимир Зеленський у інтерв’ю телемарафону.

За словами президента, сьогодні на фронті складна, але стабілізована. Ворог не просувається, а там, де він іде вперед, його відкидають. Однак і українські військові процвітають і роблять кроки вперед.

РФ готується до масштабного наступу, потрібен великий резерв, щоб його зірвати, - Зеленський - INFBusiness

– Усі ці бойові дії здебільшого, 90% – це все схід України. Це різні напрямки, не лише Авдіївка. Але зараз ситуація стабілізована згідно з доповіддю військових, з якими я щодня в контакті, – розповів Зеленський. – Але Україні необхідно підготувати значний особовий склад для того, щоб зривати контрнаступні дії супротивника. Він має бути підготовлений, укомплектовані бригади, які приходять замість тих, хто зараз стоїть. Потрібен резерв не просто з молодих хлопців та юнаків, а з людей, які мають досвід, які мають бойовий досвід.

  • Раніше Зеленський вже говорив, що найближчими місяцями очікується початок великого наступу російських військ, ймовірно, наприкінці травня чи червні.
  • Раніше аналітики ISW заявили, що російські війська наприкінці весни чи на початку літа можуть розпочати масштабний наступ на Донецькому напрямку.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *