Російські добровольці, які прорвали кордон РФ, оголосили про створення гуманітарного коридору

Російські добровольці, які прорвали кордон РФ, оголосили про створення гуманітарного коридору - INFBusiness

Фото: t.me/russvolcorps

Бійці російських добровольчих формувань, що воюють на боці Українці, прорвали кордон з РФ і оголосили про створення гуманітарного коридору для цивільних осіб та військових РФ. Коридор буде відкрито з вечора четверга, 14 березня, з 21:00 до 7:00 15 березня. Про це повідомляє “Російський добровольчий корпус” у Telegram.

– У зв’язку з проведенням обмеженої військової операції на території Курської та Бєлгородської областей ми закликаємо до термінової евакуації мешканців наступних населених пунктів у прикордонних районах. Збережіть свої життя та життя ваших дітей! Ми бачимо, що путінські війська ховаються між цивільними, тому наше завдання – забезпечити максимальну безпеку місцевому населенню, – зазначили добровольці.

Російські добровольці, які прорвали кордон РФ, оголосили про створення гуманітарного коридору - INFBusiness

Російські повстанці оголосили про створення гуманітарного коридору. Фото: t.me/russvolcorps

У зв’язку з цим РДК дає гуманітарний коридор для мирних росіян та російських військових до ранку 15 березня, щоб вони могли безперешкодно вийти із населених пунктів. Після цього бійці обіцяють розпочати масовану атаку на військові об’єкти та російських солдат, які не вийдуть з цих територій.

  • Вдень 14 березня бійці РДК повідомили, що просунулися на кілька десятків кілометрів углиб за кордон РФ після прориву 12 березня. Також вони взяли у полон окупантів.
  • 12 березня стало відомо про прорив кордону РФ добровольцями легіону “Свобода Росії”, РДК, “Сибірського батальйону”. Повідомлялося про захід добровольців до Курської та Бєлгородської областей. За даними інтерактивної карти DeepStateMAP, на вечір 12 березня добровольці могли зайняти більш ніж 40 кв. км російської території.
  • У ГУР заявили, що російські добровольці діють автономно. В управлінні наголосили, що вони мають на це повне право.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *