Шмигаль озвучив сім завдань на 2024 рік

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль озвучив сім завдань на 2024 рік.

8662_630_360_1699973658-309.jpg (59.33 Kb)

Про це глава уряду сказав під час форуму “Україна. Рік 2024”, повідомляє Gazeta.ua.

Перше завдання стосується оборонно-промислового комплексу. Важливо виробляти якомога більше зброї самим, сказав прем’єр.

Друге завдання – забезпечити Україну фінансовими ресурсами.

Відбувається постійна робота з партнерами – від Японії до США. МВФ, Світовим банком, Європейським інвестиційним банком, іншими фінансовими міжнародними установами.

Наразі шукаються фінансові ресурси, аби закрити потребу у $37 млрд на 2024 рік.

Третя ціль – конфіскація російських активів. Це також пов’язано із забезпеченням України фінансовими ресурсами. Понад $300 млрд Росії знаходяться на Заході. Це є неймовірним ресурсом для стійкості й відновлення України. Цього року план мінімум – перейти до використання доходів від цих заморожених активів.

Четверта мета пов’язана з фінансовими ресурсами.

“Економічне відновлення. 45 млрд грн цього року заклали в бюджеті на допомогу бізнесу. Гранти, пільгові кредити, індустріальні парки, великі інвестиційні проєкт, страхування воєнних ризиків, нові ринки для експорту. Це все необхідно, аби забезпечити виживання держави й забезпечити розвиток економіки”, – сказав прем’єр.

П’ята мета полягає у логістиці, яка підтримує економіку. Україна розгортає потужності портів й запускає нові пункти пропуску, сказав Шмигаль.

Модернізуємо залізницю, в тому числі через будівництво євроколії, заявив глава уряду.

Шосте завдання – продовжити відновлення. Очікується масштабування програми “єВідновлення”, посилення захисту енергетики й забезпечення шкіл і лікарень укриттям. Також прискорюватиметься гуманітарне розмінування.

Сьоме завдання – євроінтеграція України.

“Зараз у нас вікно можливостей, і ми його використаємо. Починаємо перемовини з ЄС про наш вступ. Формуємо переговорну команду. ЄС як мета і ЄС як шлях – однаково важливі. Це робить нашу країну сильнішою. Це відкриває доступ до європейських ринків та ресурсів”, – заявив прем’єр-міністр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *