США надали Україні техніку для документування російських злочинів

США надали Україні техніку для документування російських злочинів - INFBusiness

Фото: mvs.gov.ua

США надали Україні новий пакет технічної допомоги для документування російських злочинів. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

– Йдеться про 66 автомобілів, 250 дронів, 9 систем 3D наземного лазерного сканування з програмним забезпеченням та ДНК-лабораторію, – розповіли в МВС.

Техніку передадуть слідчим підрозділам Національної поліції та Державній прикордонній службі, уточнив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. Вона дозволить якісно та швидко зафіксувати злочини. 

Лабораторії швидкісного встановлення ДНК-профілю людини «ANDE 6C», якими вже забезпечені усі Головні управління Національної поліції України, дозволяють встановити ДНК-профіль трохи більш як за півтори години.

– Працівники поліції пройшли відповідне навчання з підготовки спеціалістів-криміналістів для роботи з такими швидкісними лабораторіями встановлення ДНК-профілю. Вже маємо результативні кейси зі встановлення осіб, загиблих внаслідок ракетних ударів росії по наших містах, – додав Клименко.

3D-сканери та безпілотні літальні апарати використовуються для огляду місць подій та об’єктів, що зазнали руйнувань в результаті ракетних ударів, артилерійських обстрілів та бомбардувань.

Голова Національної поліції України Іван Вигівський зазначив, що техніку відправлять першочергово до прифронтових регіонів, які щоденно перебувають під вогнем.

За весь час війни США передали органам системи МВС допомоги на понад 287 мільйонів доларів. Слідчим підрозділам Національної поліції – на 17 мільйонів доларів.

США надали Україні техніку для документування російських злочинів - INFBusiness

Фото: mvs.gov.ua

США надали Україні техніку для документування російських злочинів - INFBusiness

  • 16 лютого генеральний прокурор Андрій Костін повідомив, що Росія використала для ударів по українських містах щонайменше 24 балістичні північнокорейські ракети.
  • 15 лютого Палата представників США пішла на двотижневі канікули, не схваливши допомогу Україні.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *