Степана Хмару поховають 25 лютого

Степана Хмару поховають 25 лютого - INFBusiness

Фото: facebook.com/stepankhmara

Дисидента, героя України та народного депутата трьох скликань Степана Хмару поховають у неділю, 25 лютого. Про це у четвер, 22 лютого,  у фейсбуці повідомила його дружина Роксолана Хмара.

– Дорогі наші друзі, дорогі українці! Багато хто телефонує зі всієї України і навіть світу: коли відбудеться поховання мого чоловіка Степана Хмари. Так от – поховання відбудеться в Неділю, 25 лютого. Час і місце напишемо окремо, очевидно вже завтра, тобто в пʼятницю, – написала вона.

  • Степан Хмара помер 21 лютого у віці 86 років. Про його смерть повідомила дружина Роксолана Хмара в фейсбуці. Журналістка Тетяна Даниленко розповіла на своїй сторінці, що в останні місяці через онкологію Степан Хмара майже весь час лежав у лікарні. Напередодні смерті потрапив у реанімацію. 
  • 14 лютого історик Вахтанг Кіпіані та журналістка Тетяна Даниленко повідомили, що Степан Хмара перебуває у лікарні. На “хімію” на найближчі кілька днів йому потрібно приблизно 200 000 гривень, “і це не рахуючи поточних оплат за стаціонарне лікування”.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *