Туску не вдалося домовитися з польськими фермерами

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск провів зустріч з польськими фермерами, які влаштували протести, в межах яких заблокували кордони з Україною. Жодних угод не досягли, тому блокада триватиме.

85_190013-1_large.jpg (42.79 Kb)

Анджей Собоцінський, який брав участь у зустрічі, розповів виданню РАР, що розмова з урядом була про “дрібниці”, а прем’єр Туск сказав фермерам, що у нього “зв’язані руки”, але пообіцяв спробувати переконати Єврокомісію піти на поступки щодо так званої “Зеленої угоди”.

“Щодо кордону, то він сказав, що не буде закривати кордон. Він краще виведе надлишок зерна з польського ринку… Це було б певним вирішенням проблеми, бо дало б фермерам можливість спорожнити свої склади та збирати новий урожай”, – сказав Собоцінський.

Раніше Туск заявляв, що польська влада готова повністю закрити кордон з Україною. Втім, піти на такий крок вони готові за згодою з українською стороною і лише на деякий час. Блокування поширюватиметься лише на вантажні перевезення та не зачепить пасажирський транспорт.

Торговий представник України Тарас Качка заявив, що переговори з Польщею незабаром призведуть до заходів для захисту польських фермерів. Це має зняти напруженість та припинити протести на польському кордоні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *