В Україні може скоротитися “інфраструктура управління держави”

В Україні можуть значно скоротити «інфраструктуру управління держави». Йдеться про звільнення низки міністрів та ліквідації цілих міністерств. Такий сценарій можливий, якщо буде тривати дефіцит державного бюджету.

9145__shmigal_2_650x410_605x320.jpg (17.89 Kb)

Про це президент Володимир Зеленський заявив своєї пресконференції 25 лютого.

За його словами, рішення прийматимуть вже навесні. Дефіцит державного бюджету намагаються подолати в тому числі за допомогою допомоги від партнерів.

«Якщо дефіцит буде продовжуватись, ми будемо робити все, щоб інфраструктура управління нашого держава, і це не тільки про Кабмін, змінювався. Зменшення кількості міністерств, міністрів. Показником буде те, що ми будемо мати навесні», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що дуже складно буде знайти альтернативу американській допомозі. Без неї дедалі більше українських військових «будуть у лікарнях».

Сполучені Штати вже кілька місяців не можуть виділити нове фінансування для допомоги Україні.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль констатує, що у війні переможцем буде той, у кого сильніша економіка, надійніші друзі та можливість ефективно знищувати ворога. Він виокремив декілька головних цілей для України на 2024 рік.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *