У ГУР спростували, що Арестович виїхав з України завдяки їхньому листу

У ГУР спростували, що Арестович виїхав з України завдяки їхньому листу - INFBusiness

Фото: facebook.com/trening.ua

Колишній позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович виїхав з України не завдяки листу ГУР. Інформацію ЗМІ спростували у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

– Головне управління розвідки Міністерства оборони України не надавало вказаній особі ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон, – йдеться у соціальних мережах Головного управління розвідки.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України “вкотре наполегливо” попросили представників медіа перевіряти інформацію перед поширенням.

1 лютого видання NGL.media повідомило, що Олексій Арестович виїхав 4 вересня 2023 року до Польщі через пункт пропуску “Краківець – Корчова” на підставі листа від ГУР. ЗМІ послалося на джерело у прикордонній службі та зазначило, що представники ГУР не відповіли на запитання протягом двох тижнів. Державна прикордонна служба України відмовилась офіційно надати інформацію через те, що вона стосується приватного життя. Сам Арестович на запитання не відповів. 

  • 25 січня секретар РНБО Олексій Данілов передав “привіт” Арестовичу, заявивши, що деякі люди називають себе офіцерами, але втекли з країни.
  • 2 листопада 2023 року ексрадник Офісу президента Олексій Арестович анонсував створення партії та заявив, що поки що не повернеться до України.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *