У керівника НКРЕКП Валерія Тарасюка знайшлися безліч російських бізнес-партнерів

У керівника НКРЕКП Валерія Тарасюка знайшлися безліч російських бізнес-партнерів - INFBusiness

Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк має частку у двох приватних компаніях. І бізнес-партнери Тарасюка за цими фірмами паралельно працюють з росіянами або ж особами, що включені до списків антиросійських санкцій РНБО. Про це свідчать дані з відкритих Реєстрів.

Валерій Тарасюк, має 10% частку у ТОВ “КОМПАНІЯ “МЕТАЛ ІНВЕСТ” і ТОВ “МЕТАЛ ІНВЕСТ “СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ”.  Єдиним партнером по цим двом бізнесам у Тарасюка є Спектор Ольга Михайлівна. Вона доводиться донькою Михайлу Йосиповиачу Спектору, котрий до вересня 2015 року займав посаду президента фінансово-промислового холдингу VS Energy.  Активи останньої Україна збиралася націоналізувати, зокрема, через зв’язок з російськими бенефіціарами. 

Дослідження подальших зв’язків головної бізнес-партнерки Тарасюка Ольги Спектор вказує на те, що їх діяльність й досі залишається тісно пов’язаною з росіянами або ж особами, що включені до списків антиросійських санкцій РНБО.

Зокрема, у ТОВ «МІКРОКЛІТИННА ТЕХНОЛОГІЯ ДЕНТ», де Спектор налажить 86%, станом на 23.02.2022 був російський власник.

Директор вказаної компанії Зубков Ігор Костянтинович, своєю чергою є також керівником ТОВ «МІЙ ГЛОБАЛЬНИЙ ВСЕСВІТ УКРАЇНА», яка й донині належить росіянину Доброгаєву Олексію Олеговичу. 

У керівника НКРЕКП Валерія Тарасюка знайшлися безліч російських бізнес-партнерів - INFBusiness

Крім того, у компанії  ТОВ «ЮРИДИЧНА КОНТОРА СПЕКТОР» партнеркою бізнес-подруги Тарасюка Ольги Спектр виступає Спектор Людмила Анатоліївна. Остання взагалі є засновницею релігійної організації Церкви московського патріархату.

Однак, зв’язки з росіянами на цьому не завершуються.

Згадана вище компанія Тарасюка «КОМПАНІЯ „МЕТАЛ ІНВЕСТ“» володіє корпоративними правами ТОВ «РЕЛАКС-ЕНЕРГО». Серед її засновників й досі рахується АТ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ „СЕВАСТОПО­ЛЬЕНЕРГО“».  Усі бенефіціари цієї компанії  наразі внесені до списку антиросійських санкцій РНБО. А це, зокрема,  Ярославська Марина Володимирівна,  Альтбергс Артурс,  Вігантс Валтс та Сізерман Олег Юрійович. І попри ці факти голова НКРЕКП Тарасюк вже понад два роки війни не розриває ані з перерахованими активами, ані з підсанкційними особами свою бізнес-діяльність.

У керівника НКРЕКП Валерія Тарасюка знайшлися безліч російських бізнес-партнерів - INFBusiness

Нагадаємо, у 2012 році з заяви колишнього керівинка СБУ Валентина Наливайченка стало відомо про те, що рідний брат голови НКРЕКП Валерія Тарасюка переоформив одну зі своїх компаній на сійшелський офшор “Юереп Дістріб’юшн Груп Лтд”, який мав прямий інтерес в енергетичному секторі України.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *