У найвисокогірнішому районі України вирощуватимуть італійські сорти винограду

У найвисокогірнішому районі України вирощуватимуть італійські сорти винограду - INFBusiness

Фото: facebook.com/tourism.oda

У селі Кваси Рахівського району Закарпатської області на висоті 580 метрів над рівнем моря висадили саджанці винограду, привезені з Італії та адаптовані до гірського клімату. Через сім років місцеві підприємці обіцяють виробляти з нього 1000 пляшок білого вина. Про це повідомило Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

– На Рахівщину, у село Кваси, привезли морозостійкі саджанці винограду з Італії, адаптовані до гірського клімату. Власники квасівських мануфактур анонсують, що вже через 7 років 1000 пляшок вина гібридних сортів «совіньон-блан» та «біанка» мають задовільнити смаки справжніх поціновувачів сонячного напою, – розповіли в ОДА.

Рахівщина є найвисокогірнішим районом України. Зокрема, село Кваси відоме крафтовим виробництвом вина, пива та сирів. Найпопулярніші місцеві бренди – «ЦИПА» (пиво), “Емменталь” (сири), KOKHANOVSKA winery (вино). 

У найвисокогірнішому районі України вирощуватимуть італійські сорти винограду - INFBusiness

Фото: facebook.com/tourism.oda

  • У 2023 році винороб із Закарпаття Крістіан Шош став переможцем найвпливовішого професійного конкурсу серед виноробів Wine Lovers Wine Awards. На ньому 840 різних вин представили 256 виноробів із 11 країн. 
  • У квітні 2023 року виноробня імені князя Трубецького на Херсонщині змінила назву після деокупації, відмовившись від імені російського дворянина у своїй назві. Виноробню перейменували на Stoic Winery.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *