Указ про історично населені українцями території Росії підписав Зеленський

Указ про історично населені українцями території Росії підписав Зеленський - INFBusinessтериторії Росії підписав Зеленський />

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про історично населені українцями території Російської Федерації». Про це він повідомив уранці 22 січня у своєму привітанні з Днем Соборності.

– Ми маємо сьогодні робити кроки не лише для зміцнення соборності України й нашого народу, а й дії задля соборності прав і свобод, правди про українців, правди про нас і правди про нашу історію. Заради цієї мети сьогодні мною підписано указ «Про історично населені українцями території Російської Федерації». Це повернення правди про історичне минуле заради українського майбутнього, – сказав глава держави.

Зеленський не уточнив, що саме означає цей указ та на момент виходу привітання з Днем Соборності документ не було опубліковано на сайті президента України.

Указ про історично населені українцями території Росії підписав Зеленський - INFBusiness

  • У своєму привітанні із Днем Соборності президент України Володимир Зеленський також повідомив, що 22 січня внесе до Верховної Ради законопроєкт про множинне громадянство.
  • День Соборності України — державне свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софійському майдані в Києві.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *