Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки

Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У суботу, 24 лютого, у другій річниці повномасштабного вторгнення РФ, Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки. Документ було підписано у рамках візиту до України прем’єра Італії Джорджії Мелоні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

– Наші зустрічі із главою уряду Італії завжди змістовні. Важливим результатом сьогоднішнього стало підписання двосторонньої угоди з безпеки. Цей документ закладає міцну основу для тривалого безпекового партнерства між Україною та Італією, – розповів президент.

Деталі угоди поки що невідомі, оскільки текст документа ще не був опублікований. Зеленський також подякував Італії за підтримку України, у тому числі обороноздатність та відновлення нашої держави, та за продовження надання військової допомоги Україні до кінця 2024 року.

  • На Вільнюському саміті НАТО країни G7 підписали декларацію про гарантії безпеки для України, до якої згодом приєдналася ще низка країн. Декларація передбачає укладання двосторонньої угоди між країною-підписантом та Україною. Кожна угода є унікальною.
  • Першу угоду про гарантії безпеки було підписано на початку січня 2024 року з Британією. Під час візиту до Європи у лютому Зеленський підписав відповідні угоди з Німеччиною та Францією.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *