Україні потрібно щонайменше сім систем Patriot, у партнерів вони є, але немає рішучості, – Зеленський

Україні потрібно щонайменше сім систем Patriot, у партнерів вони є, але немає рішучості, - Зеленський - INFBusiness

Україні потрібно щонайменше сім систем ППО Patriot для захисту своїх територій. Ці системи у партнерів є, проте їм не вистачає рішучості для їхньої передачі. Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

– Звичайно, я дякую всім партнерам, які вже допомогли нам із ППО: зараз кожна система для захисту неба, кожна протиракета – це буквально захист життя. І важливо, щоб усі нові домовленості з партнерами, які вже є на посилення нашої ППО, важливо, щоб кожна ініціатива друзів України допомогти, зокрема, з пошуком та постачанням “Петріотів” – щоб усе це спрацювало якнайшвидше. Сім систем потрібні Україні – і це щонайменше. Ці “Петріоти” мають партнери. Російські терористи бачать, що партнери, на жаль, не мають зараз для Європи такої ж рішучості в захисті від терору, яку вони продемонстрували на Близькому Сході. Але все ж таки є можливість надати необхідну кількість та якість систем ППО. Треба не прогаяти час – треба дати необхідний сигнал рішучості, – сказав глава держави.

Зеленський також зазначив, що під час масованої російської ракетної атаки в суботу вранці “траєкторії ракет і сам характер удару були прораховані російськими терористами так, щоб якнайбільше ускладнити роботу нашої ППО”. Основною мішенню для 34 ворожих ракет стали різні об’єкти енергетики: електроенергетика та об’єкти для транзиту газу. Це ті газові об’єкти, від яких залежить зокрема безпека поставок до Євросоюзу, сказав президент.

  • 27 квітня загарбники завдали масованого удару, запустивши по Україні 34 ракети, 21 з яких вдалося збити. Зокрема, загарбники запускали “Калібри” з двох підводних човнів, які виводять із місць базування досить рідко.
  • Спікер Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш заявив, що під час масованого удару по українських регіонах 27 квітня росіяни застосували нову тактику. Загарбники використали “Калібри”, але не атакували “шахедами”.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *