Уряд розробляє електронний військовий квиток

Уряд розробляє електронний військовий квиток - INFBusiness

Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Кабінет міністрів спільно з Міністерством оборони працюють над створенням електронного квитка для військовозобов’язаних українців. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони.

– Зараз Міноборони разом із партнерами працює над створенням електронного військового облікового документа. Це витяг з реєстру, що свідчитиме про обліковий статус громадянина – де він стоїть на обліку, чи придатний до служби тощо, – повідомили в Міноборони.

Електронні військово-облікові документи з’являться в реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг», який запустили у грудні 2023 року. Також через цей реєстр планують запустити послугу бронювання військовозобов’язаних.

Уряд розробляє електронний військовий квиток - INFBusiness

  • 12 березня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволить зберігати репродуктивні клітини загиблих військових.
  • 27 січня після скандалу через можливе знищення біоматеріалів українських військових, загиблих на фронті МОЗ запевнило, що сперма загиблих військових не знищуватиметься. Парламент України 26 січня заборонив використовувати цю сперму, позбавивши вдів можливості мати дітей.
  • 7 лютого Верховна Рада дозволила народження дитини після загибелі військовослужбовця.
  • 11 січня заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко сказав про те, що українці, чиї родичі зникли за кордоном, можуть скласти зразки ДНК для ідентифікації у семи країнах, включаючи шість країн Європейського Союзу та Туреччину.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *