Усе почалося з Криму, і російське зло має там зазнати поразки – Зеленський

Усе почалося з Криму, і російське зло має там зазнати поразки - Зеленський - INFBusiness

Фото: president.gov.ua

Усе почалося саме з Криму – цей російський реваншизм, ця російська війна. І саме там, у Криму, російське зло має зазнати ключової поразки. Про це президент України Володимир Зеленський сказав у вечірньому відеозверненні 26 лютого.

– Сьогодні ж в Україні – особливий день. Усі ми згадуємо події 2014 року, коли такими ж днями відбувалась окупація в Криму і визначалось, якою буде подальша доля міжнародної безпеки, міжнародних відносин. Усе почалося саме з Криму – цей російський реваншизм, ця російська війна. І саме там, у Криму, російське зло має зазнати ключової поразки. Ми вже досягли значних результатів у Чорному морі. Працюємо для того, щоб досягти необхідних результатів у небі та на землі в Криму, – наголосив Зеленський.

Також президент зазначив, що сьогодні передав сертифікати на квартири ще 30 родинам українських Героїв – воїнів Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, які загинули, захищаючи нашу цілісність.

Окрім того, у Києві зустрівся із прем’єр-міністром Болгарії,  обговорили те, як зробити наше добросусідство ще більш ефективним і міцним. Сьогодні ж узяв участь у роботі спеціального саміту в Парижі – саміту лідерів, який зібрав президент Франції. Головна тематика – усе, що посилює нас у Європі, нашу стійкість та спроможності.

  • Президент Володимир Зеленський у понеділок, 26 лютого, підписав закон про демобілізацію військових строкової служби. 
  • Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков подарував президенту України копію меча VII століття, який належав болгарському правителю хану Кубрату і є частиною Перещепинського скарбу.

Усе почалося з Криму, і російське зло має там зазнати поразки - Зеленський - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *