Залужний відвідав позиції ЗСУ біля Авдіївки та Куп’янська

Залужний відвідав гарячі точки на фронті – позиції ЗСУ біля Авдіївки та Куп’янська

Залужний відвідав позиції ЗСУ біля Авдіївки та Куп'янська - INFBusiness

Фото: facebook.com/CinCAFU/

У четвер, 19 жовтня, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний відвідав позиції бійців ЗСУ біля Авдіївки, а також провів роботу на Авдіївському та Куп’янському напрямках. Про це повідомляє головком у Facebook.

– На війні немає простих ділянок фронту. Є лише ті, де складніше. Зараз – це Авдіївка. Тут противник не залишає спроб прорвати нашу оборону та оточити місто. Ворог активно застосовує штурмові підрозділи, кидає велику кількість бронетехніки, використовуючи авіацію та артилерію.
Тим не менш, наші воїни продовжують героїчно відбивати атаки, знищуючи живу силу та техніку супротивника. З командувачами та командирами бригад, які виконують завдання на Авдіївському напрямку, визначили послідовність наших кроків з урахуванням постійної зміни оперативної обстановки та обговорили першочергові потреби підрозділів, – розповів він.

Також Залужний провів роботу на Куп’янському напрямі, де російські окупанти продовжують наступальні дії. Наші хлопці міцно тримають оборону у надскладних умовах, зазначив він. Залужний подякував кожній бригаді, всім захисникам, хто в бою за Україну.

Останніми днями російські загарбники посилили наступ на Авдіївку, сюди перекидають додаткові сили та техніку. При цьому раніше Інститут вивчення війни констатував, що російські спроби атакувати Авдіївку на Донеччині провалилися – їх наступ може перетворитися на “биття в бетонну стіну”.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *