Зеленський анонсував нові угоди щодо безпеки з країнами-партнерами

Зеленський анонсував нові угоди щодо безпеки з країнами-партнерами - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Україна готує нові угоди щодо безпеки з країнами-партнерами на найближчі тижні. Йдеться, зокрема, і про оборонну підтримку, повідомив у вечірньому зверненні глава держави Володимир Зеленський.

– Готуємо нові угоди щодо безпеки з нашими партнерами. Дуже предметні, – сказав президент. – Вони стосуються оборонної підтримки українських воїнів, а також цілком конкретні фінансові гарантії для країни… Уже найближчими тижнями готуємо кілька нових безпекових угод. Вдячний нашим командам, які їх готують, вдячний партнерам.

Зеленський також подякував Повітряним силам за влучність. З його слів, захисники нашого неба збили 7 російських бойових літаків за тиждень. Глава держави назвав захист неба та наших фронтових позицій від російських авіаційних та ракетних ударів одним із головних завдань України на 2024 рік.

  • Також у цей день, 21 лютого, ВолодимирЗеленський вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії провів зустріч із фракцією “Слуга народу”.
  • Також Зеленський висловився щодо ситуації на кордоні з Польщею. Він звернувся до Варшави, закликавши керівництво країни до кордону.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *