Зеленський анонсував нові угоди з партнерами щодо гарантій безпеки для України

Зеленський анонсував нові угоди з партнерами щодо гарантій безпеки для України - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готує нові угоди з партнерами щодо гарантій безпеки. З його слів, архітектурою гарантій безпеки Україна фактично реанімує систему міжнародного права. Про це глава держави сказав у традиційному зверненні до українців.

– Вже проводжу наради щодо наступного тижня – наших міжнародних заходів, які ми плануємо. Це стосується і відносин із партнерами в Європі, в Євросоюзі. А також це стосується гарантій безпеки України. Готуємо нові угоди із партнерами – сильні двосторонні угоди. Січень та лютий мають принести відповідні результати. Вже є конкретні дати, коли можуть бути нові та сильні документи… Усією архітектурою гарантій безпеки – новою архітектурою – ми фактично повертаємо до життя, реанімуємо систему міжнародного права. І коли для України буде повернено справедливість, коли нашу безпеку буде відновлено, це і для інших у світі працюватиме, – сказав Зеленський.

Зеленський зазначає, що Україна має перемогти у війні, а Росія не повинна мати ілюзій, ніби їй щось вдасться. Тільки за одну минулу добу на фронті відбулося понад сотню бойових зіткнень – інтенсивних боїв. Найбільш жорстко – в Авдіївці, Мар’їнський напрямок – Красногорівка, Лиманський напрямок, Сіверський напрямок, Куп’янський напрямок, Херсонський напрямок – у Кринках, додав він.

  • Зеленський у п’ятницю, 19 січня, провів телефонну розмову з президентом ОАЕ шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нахайяном. Основною темою обговорення стала взаємодія країн для реалізації Формули миру.
  • “Формула миру” – це перелік десяти умов для завершення війни, запропонованих президентом Зеленським у жовтні 2022 року на зустрічі з лідерами G7. Наразі “формулу” вже підтримали понад 80 країн.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *